Відповідь у темі: Організаційні моменти

#12540
Marina
Учасник

Доброго дня. Дуже рада бути тут на цьому курсі. Хочу дуже коротко розказати, про ситуацію через яку я тут.
Отже ми одружені 15 років, разом 18 років (половину всього життя). Усі ці роки у нас в стосунках було, кохання довіра. Хоча й сварки були і не порозуміння. Не можу сказати, що все було ідеально. Але була ніжність, завжди ходили за ручку.
Люди змінюються, я стала заклопотона дітьми, роботою. У чоловіка (Сергій) справи пішли вгору, власний бізнес, гарна машина. Були плани на майбутнє, 3 роки з нуля будували будинок своєї мрії, він дуже багато працював. Я теж старалась робити свій вклад, але в мене тоді дохід був ни, жчий.
Взимку помітила, що став холодніший, в січні спробувала з ним поговорити. А він сказав, що кохання пройшло, я йому байдужа. Пропонував, щоб знайшла собі когось з ким зможу бути щаслива. Місяць я перед ним старалась, годила йому всіляко. Не сварились, було тепле спідкування. Але на 14 лютого, сказав, що я чудова, але не кохає. У нас була запланована поїдка в Карпати 24 лютого, сподівались, що вона нас зблизить. А після хотіли піти до психолога разом.
24 лютого почалась війна. В Карпати ми таки поїхали, бо не знали що буде краще їхати чи залишатись. На відпочинок це було зовсім не схоже, в тривогах, посітійно читали новини. Через кілька днів повернулись додому. Він був дуже холодний, але й я була сама не своя. Я думала це через війну.
На початку березня він вирішив відправити мене до Польщі, поїхали ми двома машинами. 4 дівчини з дітьми, 2 дівчини були з його роботи. Одна з них з дитиною і мамою, буду називати її О. Ця дівчина через 3 тижні повернулась додому. Ми там були 2,5 місяці.
В квітні він по телефону сказав мені, що він переписувався з дівчиною, що в нього почуття. Що мені може інша людина про це сказати, тому він каже перший. Я його благала, казала, що готова мінятись і т.д. Ми навіть зробили 1 онлайн сесію з психологом. Він там сказав, що вже все вирішив і зі мною не буде. Але чекає нашого повернення, щоб поговорити. Ми продовжували спілкуватись по телефону, він звонив і писав кілька різів на день. Міг прислати фото чи відео. Продовжував робити ремент в будинку.
Потім мені написав чоловік цієї дівчини, яка булаз нами О, запитав, коли ми повернемось додому. Так я дізналась хто вона. Вона жила зі мною 3 тижні і переписувалась з моїм чоловіком. ЇЇ чоловік Ю читав їх переписку.
Я приїхала додому, просила почати все спочатку, він ніби й погодився, 1 раз сходили разом до психолога.
А далі почались качелі. То він тягнеться до мене, ми спілкуємось, проводимо час з дітьми або друзями. Ми переїхали в будинок, робим ремонт. Купили собаку.
А буває, що він зовсім чужий, цілий день на роботі, в суботу на роботі. Ввечері без настрою.
Я ще в Польщі почала пити антидепресанти, бо це був важкий для мене удар. Коли приїхала, я не могла з ним говорити на цю тему. У мене одразу сльози.
Почала спілкуватись з Ю, чоловіком О. Він мені розказав, що мій чоловік ще в грудні почав О зранку забирати і ввечері привозити додому, що вони кожного дня по 10-12 годин разом їздили по роботі. Я нічого цього не знала.
У О знають про все це батькі (розлучені) і син. Ніхто її не підтримує. Але вона каже, що не йде до Сергія, а просто кидає чоловіка. Вона вже на розлучення подала і переїхала жити на квартиру. Тільки до дитини приїздить, її син (10 років) то живе з дідосем і бітьком, то з бабусею.
Минулої п’ятниці я сказла Сергію, що мені набридла ця ситуація, що я знаю, що в них досі любовна переписка. І що якщо в нього там таке кохання, то нехай йде і пробує з неї, що хоча б хтось з нас буде щасливий. Він відповів, що йому треба подумати. Вихідні ми провели з дітьми в іншому місті. І він поводив себе геть по іншому. Робив компліменти, обнімав, цілував. Казав, що я йому дуже дорога і завжди можу розраховувати на його допомогу. Ми з ним повечеряли в ресторані, випили настоянки, кохались. Він вибачився і попросив часу тиждень, щоб з усім розібратись.
Не впевена чи він дійсно так зробить, не знаю, яке буде його рішення. Я дуже втомились за 8 місяців від цього всого. Я дуже залежна від нього емоційно.
Навіть, якщо він вирішить залишитись зі мною я розумію, що те що в нес зараз це не нормальні стосунки. Їх потрібно налагоджувати. Він скоріше за все продовже працювати з О і мене будуть з’їдати ревнощі.
Можливо найлегше було б розітись, але у мене все ще є почуття до нього. Плюс шкода дітей. Шкода усіх планів, які будували разом.
Дякую, хто дочитав до кінця. Коротко не вийшло.
Прочитала пергий урок. В цілому згодна. Але у нас його все влаштовувало 18 років. А потім перестало. О по характеру і по зовнішності, по світогляду моя протилежність. Я розумію, що вона йому сподобалась, бо має ті риси, яких я не маю. А йому цього не вистачало.